Accessibility Links
Artotel3

art'otel budapest / Szakács

Country: Hungary

City: n/a

Hotel/Office/Restaurant: art'otel budapest

Department: Kitchen

Type of employment: Full-time

Level: Team member

Date posted: 12/10/2016

Closing date: 21/07/2017

Készen állsz, hogy hátat fordíts a hagyományos vendégszeretetnek?

Mi egyediek vagyunk. És Te?

Az art’otel budapest RÉSZMUNKAIDŐS SZAKÁCSOT keres,

hogy F&B csapatunk tagjaként inspirálja vendégeinket!

Fő feladatok

  • a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • hideg-meleg ételek készítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • tanulók, kisegítő személyzet munkájának irányítása, összehangolása
  • HACCP ismerete, alkalmazása

Akit keresünk

  • középfokú szakképesítés /szakács szakképzettség
  • precíz, önálló munkavégzés
  • kreativitás, jó szervezőkészség
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • megbízhatóság, pozitív szemlélet
  • angol nyelvismeret és szállodai szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk
Embereink a világot jelentik számunkra és csak a legjobbakat foglalkoztatjuk. Számukra versenyképes fizetést és juttatásokat, valamint egy inspiráló munkahelyi közegben remek fejlődési lehetőségeket kínálunk.

Megvan Benned, amit keresünk?

Ha úgy gondolod, hogy megvannak a szükséges készségeid és kreativitásod, hogy megfelelj, szívesen találkozunk Veled!

Back to Top